WhatsApp Destek Hattı 
  +90 532 496 38 79

About Us

Tokoz international, sektörün bu ihtiyacını karşılamanın tecrübe ve hayal gücü ile sabit olduğunun bilinci ile çalışmaktadır.

Günümüz inşaat sektörünün kalite ve konfor beklentisi, teknolojinin de yetişilemeyecek hızdaki gelişimiyle oldukça artmıştır. Bu sebeptendir ki doğru ürünün doğru alanda, doğaya saygıyı da göz ardı etmeden maksimum görsel ve dayanımsal nitelikte kullanımı son kullanıcı için en önemli değerlendirme noktası olmuştur.

Faaliyetlerinde, çağımızın ekolojik tabanlı lüks ve konfor mimarisi ile birlikte küresel ısınmayı engelleyen, insan sağlığına ve çevreye dost ürünler kullanma ve geliştirmeye dikkat eden Tokoz International, ürün geliştirme ve sanayileşme hususundaki çalışmalarını aralıksız sürdürmekte ve yaptığı tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti değerlendirmelerinden tam not almaktadır. Referanslarının da kalitesini yansıttığı ticari yaklaşımını ilke edinen Tokoz International, geri dönüşüm mamülü olan Tokoz Yüzer Döşeme Ayakları ve zemin kaplamaları üretim, satış ve uygulamaları konusunda dünya çapında adından söz ettirmeyi hedeflemektedir.